Slide 1

GAP Gazeteciler Birliği Genel başkanı Z.Abidin KIYMAZ

27. Yerel Medya Buluşması 2 Temmuz 2015 tarihinde Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nde yapıldı.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN KIYMAZ

Türkiye Petrolleri tarafından Gazetecilere verilen iftar yemeğine katıldı.

Slide 1

KAHRAMANMARAŞ’TA 5 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat Belediyesi tarafından Batıpark Stadı’ndaki 5 bin kişiye iftar yemeği verildi.

Slide 1

2015 GİRİŞİMCİ LİDER ÖDÜLÜ KIYMAZ’A VERİLDİ

Eğitimci-Yazar Sultan Özateş’in başkanlığını yaptığı Türkiye kültür sanat Platformu 18.Girişimci Lider ödülünü GAP Gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’a verdi.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ ‘EN BAŞARILI CEMİYET’

ATKS Kültür sanat platformu hafta sonu İstanbul’da Büyük Martı gemisinde düzenlediği boğaz turu kültür sanat şölenin de yılın en başarılılarını da ödüllendirdi.

Slide 1

Rektör Prf.M.Talha Gönüllü ‘Dünya Üniversitesi Olma Yolundayız’

GAP Gazeteciler Birliği Genel başkan Zeynel Abidin kıymaz başkanlığındaki heyet Adıyaman Üniversitesi rektörlük görevine yeniden atanan Prf.M.Talha Gönüllü ’ye nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. GAP Gazeteciler birliği genel Sekreteri Fahrettin çelik, , Genel muhasip Baykan Sarıkaya, Genel yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Turan, Mustafa Şahin ve Halkla ilişkiler sorumlusu Bilal Karadağ’ın hazır bulunduğu ziyarette rektör Gönüllü Adıyaman üniversitesinin son yıllarda katteddiği merhaleler hakkın da bilgiler verdi, yapımı deva m eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi,

Slide 1

ADIYAMANA HAYDAR ALİYEV OKULU

Geçtiğimiz ay Adıyaman’da düzenlenen 12.GAP Oscarları ödül törenine katılan Azerbaycan bağımsız milletvekili BM Azerbaycan temsilcisi Ganire Pasheyeva Adıyaman’da bir okula Haydar Aliyev isminin verilmesini istemişti. Ödül töreninde Adıyaman valisi Mahmut Demirtaş’tan haydar Aliyev okulu yapımı için işbirliği teklif eden Pasheyeva’ya yanıt gecikmedi.

Slide 1

REKTÖR PROF.DR. TALHA GÖNÜLLÜ GEREKENİ YAPMALI

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.M.Talha Gönüllü geçtiğimiz haftalarda iki kahvaltı programı düzenleyerek ilimizde yayında bulunan gazetelerin sahip ve köşe yazarlarına rektörlük süre içerisinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Slide 1

AK PARTİ ADAYLARI GAP GAZETECİLER BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİLER

‘SEÇİMİN HUZUR İÇERİSİNDE GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ’

Slide 1

12.GAP OSCARI HAFTAYA DAMGASINI VURDU

GAP Gazeteciler birliği genel merkezinin geleneksel olarak düzenlediği uluslar arası GAP OSCARI ödül töreninin on ikincisi Adıyaman’da düzenlendi.

Slide 1

ADIYAMAN 12.GAP OSCARLARINA HAZIR

Genel Merkezi Adıyaman’da bulunan GAP Gazeteciler Birliği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği GAP Oscarları ödül törenlerinin 12. si için hazırlıklar tamamlandı.

Slide 1

ADIYAMAN DEV ORGANİZASYONA HAZIRLANIYOR

Adıyaman bu yıl yine sanat, siyaset, spor, iş ve bir çok alanda 2014 yılının en başarılılarının ödüllendirileceği organizasyona ev sahipliği yapacak.

Foto Galeri

Fotoğraf Galerisi

Size Ulaşalım