Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ BESNİDE TOPLANIYOR

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ BESNİ'DE TOPLANIYOR Bölgesel GAP Gazeteciler Birliği cemiyetimiz genel yönetim kurulu ve 13.GAP Oscarı ödül jurisi üyeleri 1-3 Nisan tarihlerinde Adıyaman Besni ilçesinde toplanacaktır. 13.GAP oscarı hazırlıklarının gözden geçirilmesi ve gündemdeki konuların görüşüleceği Üç gün sürecek proğramın ayrıntıları katılımcılara ayrıca verilecektir. Cuma günü Saat:13.30 itibariyle üyelerimizin intikaliyle başlayacak proğram Pazar kahvaltı sanrası sona erecektir. Bütün genel yönetim kurulu üyelerimizin önemli bir mazeretleri olmadıkça katılımları rica olunur. Zeynel Abidin KIYMAZ GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ 2015 YILI ÇALIŞTAYI YAPILDI

GAP Gazeteciler Birliği, Mersin’in Silifke ilçesinde “2015 Yılında Basın” konulu bir çalıştay düzenledi. Çalıştayın 1. gününde 2015 yılında gazetecilerin ve sektörün sorunları konuşulurken 2. Gün ülke ve dünya gündemi de tartışıldı. Çalıştaya; GAP Gazeteciler birliği genel yönetim kurulu üyeleri Adıyaman, Gaziantep, Mardin Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Malatya, Ankara ve İstanbul’daki medya kuruluşlarında çgörev yapan 12 gazeteci davet edildi. Çalıştayın başkanlığını GAP Gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz yaptı. Çalıştay da Milliyetçi Gazeteciler Cemiyeti başkanı habererk genel yayın yönetmeni İsmail Türk, GAP Gazeteciler birliği genel başkanvekili Hamit Özpolat, Genel Başkan yardımcısı Hanifi Kılıç, Genel Sekreter Fahrettin Çelik, Genel yönetim kurulu üyeleri Mustafa Ayhan, Ferhan Ademhan, Tv27 haber müdürü Nihat Bencan ve Times of Turkey Genel Yayın Yönetmeni Hamza Mercanoğlu çeşitli konularda sunumda bulundular.

Slide 1

Gap Gazeteciler Birliği Amasya’da toplanıyor

Gap Gazeteciler Birliği Genel Yönetim Kurulu Olarak 8-14 Aralık Tarihlerinde Amasya’da Cemiyetimiz Genel Yönetim Kurulu Toplantısı Düzenlenecektir. Gündemimizde 2014 Yılı Çalışmalarımızın Değerlendirilmesi, Yanı Sıra 2015 Yılında Yapacağımız Etkinliklerle İlgili Görüş Alışverişinde Bulunulacaktır. Amasya’da Tarihi Mekanlar ve Basın Meslek Kuruluşları Ziyaret Edilecektir. Programın Ayrıntıları Ayrıca Arkadaşlarımıza Duyurulacaktır. Genel Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımızın Çok Önemli Mazeretleri Olmadıkça Toplantıya Katılmalarını Rica Ederim.

Slide 1

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Z.Abidin Kıymaz

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Hürriyet Gazetesi yazarlarından Ahmet Hakan'ın, CNN Türk'teki ‘Tarafsız Bölge’ isimli program sonrası evinin önünde uğradığı saldırı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

Slide 1

ORHAN PEHLÜL VE KÜBRA ALTUNBAŞ EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Gazeteci Orhan Pehlül ile Kübra Altunbaş düzenlenen nişan merasimi ile evliliğe ilk adımını attılar.

Slide 1

KIYMAZLARIN DÜĞÜNÜNE İLGİ BÜYÜK OLDU

KIYMAZLARIN DÜĞÜNÜNE İLGİ BÜYÜK OLDU GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’ın kızı BBP Adıyaman İl başkanı Ziya Kaygusuz’un oğlu İsmail Kaygusuzla evlendi. Hafta sonu yapılan düğün merasimine il dışından da çok sayıda gazeteci katıldı. İstanbul dan yayın kurulu ile birlikte düğüne katılan habererk genel yayın yönetmeni İsmail Türk ve Dünya ehlibeyt vakfı genel başkanı Fermani Altun’da genç çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Slide 1

GAP Gazeteciler Birliği Genel başkanı Z.Abidin KIYMAZ

27. Yerel Medya Buluşması 2 Temmuz 2015 tarihinde Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nde yapıldı.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN KIYMAZ

Türkiye Petrolleri tarafından Gazetecilere verilen iftar yemeğine katıldı.

Slide 1

KAHRAMANMARAŞ’TA 5 BİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat Belediyesi tarafından Batıpark Stadı’ndaki 5 bin kişiye iftar yemeği verildi.

Slide 1

2015 GİRİŞİMCİ LİDER ÖDÜLÜ KIYMAZ’A VERİLDİ

Eğitimci-Yazar Sultan Özateş’in başkanlığını yaptığı Türkiye kültür sanat Platformu 18.Girişimci Lider ödülünü GAP Gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’a verdi.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ ‘EN BAŞARILI CEMİYET’

ATKS Kültür sanat platformu hafta sonu İstanbul’da Büyük Martı gemisinde düzenlediği boğaz turu kültür sanat şölenin de yılın en başarılılarını da ödüllendirdi.

Slide 1

Rektör Prf.M.Talha Gönüllü ‘Dünya Üniversitesi Olma Yolundayız’

GAP Gazeteciler Birliği Genel başkan Zeynel Abidin kıymaz başkanlığındaki heyet Adıyaman Üniversitesi rektörlük görevine yeniden atanan Prf.M.Talha Gönüllü ’ye nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. GAP Gazeteciler birliği genel Sekreteri Fahrettin çelik, , Genel muhasip Baykan Sarıkaya, Genel yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Turan, Mustafa Şahin ve Halkla ilişkiler sorumlusu Bilal Karadağ’ın hazır bulunduğu ziyarette rektör Gönüllü Adıyaman üniversitesinin son yıllarda katteddiği merhaleler hakkın da bilgiler verdi, yapımı deva m eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi,

Foto Galeri

Fotoğraf Galerisi

Size Ulaşalım