Slide 1

ROMANYA 13.GAP OSCARINA HAZIR

GAP Gazeteciler Birliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen GAP Oscarlari ödül töreninin 13.si bu yıl Romanya'da düzenleniyor.

Slide 1

GAP Gazeteciler Birliği’nden UMED’e Geçmiş Olsun Ziyareti

GAP Gazeteciler Birliği Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Uluslararası Medya Enformasyon Derneği'ni ziyaret etti.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ GAZİANTEP'TEKİ SALDIRIYI KINADI

Genel Merkezi Adıyaman'da bulunan GAP Gazeteciler Birliği cemiyeti Gaziantep’te düzenlenen bombalı saldırı olayını kınadı.

Slide 1

Kalın, ' gazetecilere yüzde 40 indirim yapacağız'

Silifkе turizminin önеmli isimlеrindеn Turizmci Ali Kаlın, yеni аçtıklаrı оtеlin hаyırlı оlmаsı ziyаrеtindе bulunаn GAP Gаzеtеcilеr Birliği hеyеtinе 15 Eylül'е kаdаr, gаzеtеcilеrе yüzdе 40 indirim sаğlаyаcаklаrını söylеdi.

Slide 1

Romanya-Türkiye Ticaret ve sanayi odası başkanı Tamer Atalay

‘FETÖ İle Mücadele Avrupa’da Devam Edecek’

Slide 1

13.GAP OSCARI 30 EYLULE ERTELENDİ

Türkiye’nin en önemli ödül organizasyonu olan uluslararası GAP OSCARI ödül töreni yaşanan darbe teşebbüsü nedeniyle 30 Eylül’e ertelendi.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİNDEN DARBE GİRİŞİMİNE KINAMA

Genel Merkezi Adıyaman'da bulunan bölgesel GAP Gazeteciler Birliği genel merkezinden yayınlanan bildiride, paralel terör yapılanmasının darbe kalkışması sert bir dille kınanarak, “Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz" denildi.

Slide 1

KIYMAZ.GAZETECİLERE SALDIRIYI KINADI

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, bir inşaat binasında meydana gelen göçük olayını görüntülemeye çalışan basın mensuplarına yönelik yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.

Slide 1

GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ 5.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

GAP Gazeteciler Birliği (GGB)’nin 5’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı Adıyaman’da cemiyetimizin idari binasında geniş katılımla gerçekleştirildi. Güven tazeleyerek yeniden GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanlığı görevine tekrar seçilen Zeynel Abidin Kıymaz, Son aylarda Güneydoğu’da saldırıların hedefi olan gazetecilerin can güvenliğinin sağlanmasını istedi. Türkiye'nin ilk bölgesel Gazeteciler Birliği olan GAP Gazeteciler Birliğinin 5’nci olağan Genel Kurulunda gazetecilerin sorunları tüm yönleriyle ele alındı.

Slide 1

GAP Gaz. Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz 'Saldırıyı Kınıyoruz'

GAP Gaz. Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz 'Saldırıyı Kınıyoruz' Midyat Emnıyet mudurluğune yapılan hain saldırıyı göruntulemeye haber yapmaya giden gazeteci Ahmet akkuş'ın olay mahallınde kımlığı belırsız bırı tarafından tartaklanmasına tepkı gostererek bır basın açıklaması yayınladı. Kıymaz açıklamasında ' Mardin Midyat ilçesinde emniyet müdürlüğüne yapılan hain saldırı sonrası olayı görüntülemeye haber yapmaya giden gazeteci meslektaşımız Ahmet Akkuş’un kımlığı belirsiz bırı tarafından olay yerinden darp edilmesinden derin üzüntü ve endişe duyduk. Kamu oyunu halkı bilgilendirme gibi kutsal bir görev yapan arkadaşlarımızın meslek aşkı görev sorumluluk heyecanını bu gibi saldırılar asla ortadan kaldıramayacaktır. Olay yerinde güvenlik güçlerimizin meslektaşımızı korumaya yönelik çabalarını takdir ediyor, Emniyet müdürlüğüne ve gazeteci meslektaşımıza yönelik şiddet eylemlerini kınıyor kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.' dedi

Slide 1

TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN SİYASİ ORGANİZASYONU OLMALI

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Z.Abidin Kıymaz ‘MİLLİYETÇİLERİN SİYASİ ORGANİZASYONU OLMALI’ İstanbul da kısa adı TASAM olan kuruluş tarafından düzenlenen 5.Turk formunda ikinci gün 5.oturumda konuşan GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz 300 milyonluk Türk dünyasında Türk milliyetçilerinin siyasi organizasyon oluşturmalarına ihtiyaç olduğunu söyledi.

Slide 1

GAP GAZETECILER BIRLIĞI HEYETI TURKIYEYİ SİLİFKEYE DAVET ETTİ

GAP Gazeteciler Birliği Genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz ve beraberindeki gazeteciler, Türkiyeyi Silifke ye tatil Yapmaya daxet etiler KIYMAZ; "İNADINA TATİL YAPALIM" Silifke Kaymakamı Şevket Cimir'den yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgiler alan GAP Gazeteciler Birliği heyeti adına konuşan Genel Başkan Zeynel Abidin Kıymaz ise "Turizm sektörü ülkemiz ekonomisine önemli katkılar sunan bir sektördür. Ancak bu yıl gerek bölgemizde yaşanan terör olayları gerekçe de Rusya'nın Türkiye'ye uyguladığı ambargo ve Avrupa'dan terör bahanesiyle Türkiye'nin güvensiz ülke olarak gösterilmesi. Bu yıl turizm sezonunda yatırımcılara büyük sıkıntılar yaşatacak gibi görünüyor. Turizm sektörünün zarar görmesi demek ülke ekonomisin de zarar görmesi demektir. O nedenle milletçe imkanı olan her vatandaşımızın özellikle Avrupa da yaşayan Türklerin Antalya bölgesine, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşayan vatandaşların da Mersin'e gelerek turizm sektörüne destek olmalarını istiyoruz" şeklinde konuştu. Kıymaz, "Akdeniz'in incisi Mersin merkezden başlayıp Anamur'a kadar devam eden sahil şeridinde bulunan turistik mekanların genelde ziyaretçilerinin Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Batman, Konya, Karaman, Hatay, Adana, Elazığ başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden gelen vatandaşlarımızdan oluşmaktadır. Her ne kadar yurt dışı bağlantılı turizm yönünden etkilenecek bir bölge olmasa da mutlak suretle bu bölge de bu dönem turizmin canlı tutulması için bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın mutlak suretle ziyaret etmeleri, tatil yapmaları bu sektörde hizmet veren yatırımcılara destek olacaktır. Rusya ambargosuna karşı bizlerde milletçe birbirimize destek olarak bu ambargoyu bu şekilde kıracağız. İnadına tatil yapacağız. Biz basın mensupları ve kuruluşları olarak böyle bir kampanyaya öncülük etmek istedik. Bu yıl imkanı olan herkes tatil yapmalı" dedi.

Foto Galeri

Fotoğraf Galerisi

Size Ulaşalım